Hity redakcji na marzec! Na co warto zwrocić uwagę w tym miesiącu?

Zajrzyj do naszej galerii i przekonaj się, co warto kupić w tym miesiącu!
Karolina Kalinowska / 11.03.2019 10:57

Po raz kolejny wybrałyśmy nasze hity miesiąca! W tym miesiącu pokazujemy wam rzeczy, które skradły nasz serca. Tym razem polecamy wam ciuchy, które chcemy mieć w swoich szafach, kosmetyki, które pokochałyśmy od pierwszego użycia i książki, od których nie możemy się oderwać.

Co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2019? Tutaj znajdziesz wszystko o najważniejszych trendach!

Hity redakcji na marzec 2019

Nasze zestawienie zaczynamy od Marty, która jest redaktorem działu Zdrowie. W tym miesiącu poleca wam żel do skóry suchej marki Bio-Oil :

Żel ten w aż 87% składa się ze składników aktywnych i ma tak piękny zapach, że jego aplikacja jest prawdziwą przyjemnością. Mimo oleistej konsystencji łatwo się wchłania i jest bardzo wydajny. Można go stosować na twarz i całe ciało, chociaż ja najchętniej smaruję nim dłonie. Żel Bio-Oil znajdziemy – poza wariantem 100 ml – także w wersji 50 ml za 24,99 zł i 200 ml za 69,99 zł. Przydaje się szczególnie jesienią i zimą.

Basia, która jest redaktorem działu Dieta, ale również aktywnym zawodowo dietetykiem, namawia was do zakupu butelki termicznej. Dzięki niej będziecie mogły zrobić pierwszy krok, aby zmienić swoje przyzwyczajenia i ograniczyć ilość śmieciowego plastiku:

Ta butelka powala „kolorem” benzyny. Nie ma osoby, która przeszłaby obok niej obojętnie! Jest wykonana ze stali nierdzewnej, nie wchodzi w reakcje z napojami, nie zmienia zapachu. Do tego trzyma ciepło przez 12 godzin, a zimno nawet przez 24 godziny. Butelka Wink to świetny sposób, by ograniczyć ilość śmieciowego plastiku.

Więcej hitów redakcji:8 modeli butów, które będą hitem sezonu wiosna-lato 2019 Nowe kolekcje już są w sklepach! Oto 10 rzeczy, które warto kupić przed wszystkimi

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)