Hity redakcji na grudzień! Na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?

Zajrzyj do naszej galerii!
Karolina Kalinowska / 06.12.2018 05:47

Po raz kolejny wybrałyśmy nasze hity miesiąca! W tym miesiącu pokazujemy wam rzeczy, które skradły nasz serca. Tym razem polecamy wam ciuchy, które chcemy mieć w swoich szafach, kosmetyki, które pokochałyśmy od pierwszego użycia i książki, od których nie możemy się oderwać.

Co będzie modne w sezonie jesień-zima 2018/2019? Tutaj znajdziesz wszystko o najważniejszych trendach!

Hity redakcji na grudzień 2018

Tym razem nasze zestawienie zaczynamy od Sylwii, która w serwisie Polki.pl jest kulinarnym ekspertem. W tym miesiącu na jej liście „must-have” znalazł się uroczy termofor w kształcie ciasteczka:

To ten czas w roku, który wymaga ciepłych rzeczy! Termofor w kształcie piernikowego ludzika z pewnością ogrzeje nie tylko ciało, ale i duszę ;) Doskonała alternatywa dla tego zwykłego. - Sylwia, redaktor działu Przepisy

Na liście Magdy, która jest redaktorem działu Zdrowie i Rodzina znalazł się m.in kultowy podkład marki Catrice. Z pewnością zna go każde kosmetyczna maniaczka:

Matujący, trwały i kryjący - taki powinien być podkład dla mnie. Wszystkie te cechy ma w sobie HD Liquid Coverage Foundation od Catrice. W końcu znalazłam idealny produkt o jasnym odcieniu. Dla mnie bomba! :) - Magda, redaktor działów Zdrowie & Rodzina

Co jeszcze pojawiło się w naszym zestawieniu? Koniecznie zajrzyj do naszej galerii!

Więcej hitów redakcji:
Wybór redakcji: 12 podkładów idealnych na zimę
Robi się coraz zimnej! 21 ciepłych i modnych swetrów do 100 zł