Baddie Winkle fot. instagram.com/baddiewinkle

Baddie Winkle - Gwiazda Instagrama - Styl gwiazd

Urodziła się w 1928 roku i... wciąż wygląda fantastycznie. Poznajcie Baddie Winkle
Joanna Mroczkowska / 08.11.2016 11:47
Baddie Winkle fot. instagram.com/baddiewinkle

Chcę tej energii, pewności siebie i dystansu. Właśnie taka chcę być jeśli dożyję 88 lat. No może wyłączając te kolory, nosiłabym się trochę bardziej klasycznie...

Staruszka z Kentucky inspiruje miliony

Baddie Winkle, bo o niej tu mowa urodziła się w 1928 roku i kilka lat temu stała się internetową sensacją. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 2,5 miliona osób, a ostatnio została twarzą kampanii popularnej marki Missguided. Baddie wygląda i zachowuje się... niepoprawnie. Kobieta, która za chwilę dobije 90-tki właśnie tak powinna spędzać jesień swojego życia, prawda?

Naukowcy sprawdzili, co sprawia, że jesteśmy najszczęśliwsi

Kariera Helen Ruth Elam Van Winkle zaczęła się od tego, gdy jej wnuczka ubrała ją w swoje ubrania i zrobiła jej zdjęcia na Insta. Baddie Winkle, która mimo wieku zachowała świetną figurę i hart ducha, w ciuchach nastolatki prezentowała się szałowo. Stała się internetową sensacją. Jej stylizacje pokochała Rihanna, Miley Cyrus zaprosiła ją na rozdanie nagród MTV, a Smirnoff zaangażował ją do promocji swojego drinka. Ma 88 lat i jej kariera dopiero się rozwija.

Oficjalnie Baddie Winkle zaliczam do najbardziej inspirujących kobiet w pewnym wieku, zaraz obok 85-letniej piękności - Carmen Dell'Orefice i niezastąpionej, 95-letniej Iris Apfel. Właśnie one budują mnie w przekonaniu, że niezależnie od wieku możesz być piękna i stylowa, możesz inspirować świat... zrobić fantastyczną karierę.

 

My campaign with Missguided launched today, check it out!!! @missguided #baddie4lyf

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika badddiiie (@baddiewinkle)

 

shouda got this when you could 👵🏽

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika badddiiie (@baddiewinkle)

 

IN LOVE WITH THE KOKO @khloekardashian

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika badddiiie (@baddiewinkle)