Premiery kinowe tygodnia - majowe nowości

Wśród nich hit z piękną Charlize Theron!
Edyta Liebert / 21.05.2015 04:53

3 weekend maja zapowiada się deszczowo i nie sprzyja spacerom i rozrywce na świeżym powietrzu. Jeśli zatem szukasz alternatywy na miłe spędzanie czasu poza domem i korci cię, by wybrać się do kina - nie wahaj się! 22 maja na ekrany kin wchodzą 2 superhity.

Premiery filmowe: na co do kina?

Od dawna wiadomo, że kino to jedno z najczęściej wybieranych miejsc na randkę! Jeśli planujesz romantyczny wypad, to upewnij się, czy film na który masz zamiar kupić bilety to na pewno strzał w 10. My ci w tym pomożemy. W ten weekend w polskich multipleksach i kinach studyjnych czekają na ciebie oryginalne propozycje filmowe oraz zabawne komedie. Wśród nich prawdziwa perła: "Mad Max: na drodze gniewu" z zapierającą dech w piersi Charlize Theron, która do roli w kosztownym i długo realizowanym hicie zgoliła włosy.

Wśród puli filmów, które pojawią się lada dzień w kinach, ma swoje miejsce także "Złota dama" z Helen Mirren i Ryanem Reynoldsem. To absolutny pewnik na relaksujący wieczór!

Jeśli jednak nie przekonują cię filmowe opcje na 3 weekend maja, sprawdź listę premier filmowych z ubiegłego tygodnia. Na pewno znajdziesz coś dla siebie w naszym zestawieniu!

Polecamy również:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.05.2015 12:32
Trzeba byc chorym na głowe by polecać filmOstatni Klaps to dno dna, 0/.10 tego nie da sie oglądać