Szybcy i wściekli 7 - zdjęcia z planu

Zobacz zdjęcia z planu filmu.
Milena Oszczepalińska / 03.04.2015 11:29

Prace na planie 7 części "Szybkich i wściekłych" nie obyły się bez komplikacji. Ostatecznie jednak dokończono film i jest już nawet po światowej premierze. Polscy widzowie będą musieli poczekać jeszcze kilka dni, bo film trafi do polskich kin dopiero 10 kwietnia. Jesteśmy ciekawe, czy wybierzecie się na niego.

Plan filmu "Szybcy i wściekli 7"

Film kręcony był już w 2013 roku, jednak z powodu tragicznej śmierci Paula Walkera, głównego bohatera, jeszcze przed końcem nagrań, obraz trafił do kin ze sporym opóźnieniem. Co ciekawe, po śmierci aktora w jego rolę wcielili się jego młodsi bracia. Widzowie jednak mają nie zauważyć żadnej różnicy.

Cała seria "Szybcy i wściekli" cieszy się na świecie ogromną popularnością. Tę ostatnią, 7 część będziemy jednak na pewno oglądać z wyjątkowym sentymentem. To ostatni film, w którym zagrał Paul Walker. Dzięki "Szybkim i wściekłym" pamięć o nim przetrwa zdecydowanie dłużej.

Specjalnie dla fanów "Wszystkich i wściekłych" oraz zmarłego Paula Walkera mamy w naszej galerii zdjęcia z planu filmu. Polecamy!

Polecamy również:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)