Pogrzeb Tomka z "M jak miłość" - kulisy ostatniego pożegnania

Screen M jak Miłość fot. Screen M jak Miłość
Już jutro odcinek, którego obawiali się wszyscy fani "M jak miłość"...
/ 10.09.2017 12:36
Screen M jak Miłość fot. Screen M jak Miłość

11 września TVP 2 wyemituje odcinek, którego od dawna obawiali się fani "M jak miłość"...

Śmierć Tomka Chodakowskiego z "M jak miłość"

Tomek, ugodzony w poprzednim sezonie nożem, nadal przebywa w stanie śpiączki w szpitalu. Niespodziewanie jednak odzyska przytomność. I kiedy będzie wydawać się, że jest już na dobrej drodze do zdrowia, w zaledwie godzinę od wybudzenia ze śpiączki Tomek Chodakowski umrze w szpitalu.

Bardzo mi przykro, ale wystąpiły komorowe zaburzenia rytmu serca, których nie udało się nam opanować. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy.

- tymi słowami jeden z lekarzy zawiadomi żonę Tomka o jego śmierci. Zrozpaczona Joasia zemdleje na szpitalnym korytarzu.

Śmierć Tomka w "M jak miłość". To, co ma się wydarzyć, przeraziło fanów

Kulisy pożegnania Andrzeja Młynarczyka, który wcielił się w rolę serialowego policjanta, oraz fragmenty scen z pogrzebu bohatera możecie zobaczyć w udostępnionym przez TVP VOD na Youtube video:

Na pewno będę tęsknił za całą ekipą. Za serdecznością, za śmiechem, za krzykiem "akcja!". I wtedy kiedy po tym "stop" słyszy się taką ciszę, przez krótki moment ze strony całej ekipy, to wtedy wiesz po co masz to robić.

- powiedział Andrzej Młynarczyk w pożegnalnym nagraniu.

Pogrzeb Tomka Chodakowskiego widzowie "M jak miłość" będą mogli zobaczyć w odcinku emitowanym 18 września 2017 roku. Chowanemu ze wszystkimi honorami policjantowi w jego ostatniej drodze towarzyszyć będą bliscy oraz współpracownicy.

Kolejna aktorka opuszcza "M jak miłość"? To duża strata dla serialu...