Pełniejsza chata - zwiastun sezonu dużo obiecuje

Pełniejsza chata to kontynuacja kultowego serialu o wiadomym, dobrze znanym nam tytule "Pełna chata". to był hit lat. 90! A jak sobie radzi jej sequel?
Edyta Liebert / 03.11.2016 05:03

Czasami warto wejść dwa razy do tej samej rzeki. Przykład? "Pełniejsza chata", która cieszy się niemałą popularnością. Serial powróci 9 grudnia i będzie dostępny jedynie w serwisie Netflix.

14 najlepszych seriali na jesień do obejrzenia z rodziną

Kto przed laty nie śledził z uśmiechem na ustach losów nietypowej rodziny Tannerów? W ciągu 8 lat powstały 192 odcinki "Pełnej chaty". Polska premiera miała miejsce 27 czerwca 1992 roku w TVP 2, a serial zyskał dużą popularność i aprobatę widzów. Dlatego też był później kilkakrotnie powtarzany, zarówno przez TVP, jak i inne stacje (m.in. TVN oraz RTL 7). Na oczach tysięcy widzów dorastały urocze bohaterki, najsławniejsze bliźniaczki: Mary-Kate i Ashley Olsen.

5 powodów, by (nie) oglądać oskarowych filmów

Co w "Pełniejszej chacie"?

Teraz, dzięki Netfliksowi, każdy może sobie przypomnieć ten jeden z najlepszych rodzinnych seriali komediowych. O czym będzie ten sezon? Niedawno owdowiała pani weterynarz D.J. Tanner-Fuller mieszka w swoim domu rodzinnym wraz ze Stephanie Tanner, młodszą siostrą, która próbuje swoich sił jako piosenkarka, a także z najlepszą przyjaciółką i samotną matką, Kimmy Gibbler. Kobiety wspierają się w życiu zawodowym, rodzinnym i uczuciowym. Rodzinny dom Tannerów jest pełniejszy niż kiedykolwiek, i to nie tylko za sprawą trójki dzieci D.J. W drugim sezonie tego serialu wszyscy przeżywają mniejsze lub większe perypetie, począwszy od rozpoczęcia nowego roku szkolnego, poprzez nowe romanse aż po wspólne wakacje.

"Pełniejsza chata" to serial z pozytywną energią, o familijnym charakterze i nieco sentymentalny. Brakuje nam sióstr Olsen, ale być może pojawią się w przyszłym sezonie? Czekamy na informacje!

Pełna chata: poznaj obsadę
 

Tagi: serial