Finał programu "Top Chef 2" za nami! Najlepszym szefem z wszystkich szefów kuchni drugiej edycji został Sebastian Olma i otrzymał 100 000 zł. Czy dzięki temu wróci do Polski z Londynu? Zobaczcie zdjęcia z finału! Co działo się za kulisami?

WIDEO

player placeholder
b134374-e089945

fot. MWmedia/kolaż Polki.pl We-dwoje

Zobacz także:

Poziom tego finału był znacznie wyższy, niż w poprzedniej edycji, jak powiedział sam przewodniczący jury Wojciech Modest Amaro. Zobaczcie zdjęcia z wielkiego finału "Top Chefa 2" i komentujcie. Czy Sebastian Olma był rzeczywiście najlepszy i zasługuje na miano Top Chefa?