To jest ich ro(c)k! - Opole 2008

Młody zespół Feel zgarnia w tym roku nagrodę za nagrodą. Podczas 45. KFPP w Opolu praktycznie zdominował plebiscyt Superjedynki – cztery nominacje i aż trzy nagrody! Bez wątpienia - to jest ich ro(c)k!
/ 15.06.2008 16:30
Młody zespół Feel zgarnia w tym roku nagrodę za nagrodą. Podczas 45. KFPP w Opolu To jest ich ro(c)k! - Oplole 2008praktycznie zdominował plebiscyt Superjedynki – cztery nominacje i aż trzy nagrody! Bez wątpienia - to jest ich ro(c)k!

Feel był nominowany do nagrody w czterech kategoriach, ostatecznie zdobył trzy statuetki – za Płytę roku, jako Zespół roku oraz za występ podczas tegorocznej edycji festiwalu.

Piotr Kupicha, wokalista i gitarzysta grupy Feel nie krył radości. Ma zresztą powody do zadowolenia, to naprawdę dobry rok dla jego, wyjątkowo przecież młodej, grupy. Jeśli już mowa o debiutantach, to nagrodę w tej kategorii odebrała Natalia Lesz, nasza gwiazda eksportowa, która więcej czasu spędzała do tej pory w Stanach Zjednoczonych, gdzie na stałe, niż w Polsce. Superjedynka za Przebój roku trafiła do rąk duetu Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny za piosenkę "Nie kłam, że kochasz mnie". Królowa Doda, została „Artystą roku”. Choć, jak to„królowa”, liczyła na więcej, to Superjedynka w tak prestiżowej kategorii jest chyba wystarczającym uhonorowaniem jej pięcioletniej już obecności na naszej scenie muzycznej.

aka/mwmedia

Pełna lista laureatów koncertu Superjedynki 2008:
  • Płyta roku - Feel "Feel"
  • Debiut roku - Natalia Lesz 
  • Artysta roku - Doda 
  • Zespół roku - Feel 
  • Przebój roku
  • Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny "Nie kłam, że kochasz mnie"
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)