Wypoczynek DeLuxe

Przy nich pięciogwiazdkowe oferty biur podróży to amatorszczyzna, odsłaniamy przed wami wnętrza najbardziej luksusowych hoteli świata!
/ 11.03.2009 09:51
Jumeirah to właściciel najdroższych i najbardziej ekskluzywnych hoteli na świecie. Mieszczą się one głównie w Dubaju, gdzie zdominowały niemal całe wybrzeże, ale podobny luksus zapewniają też filie w Nowym Jorku , czy Londynie. By spędzić w nich choć noc trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu kilkunastu tysięcy euro .

To wysoka cena za zaledwie 24 godziny wypoczynku, ale w zamian zaznać można najlepszej obsługi na świecie. Hotele są gotowe spełnić każdą zachciankę swoich gości. Jeśli chcą obsługa hotelowa sprowadzi dla nich na śniadanie ulubione jajka z fermy w Australii, lub przyozdobi pokój rzadką odmianą róż z Brazylii.

Do dyspozycji gości są kina, korty, baseny, salony spa, limuzyny, restauracje, kluby. Hotele zajmują się swoimi gośćmi tak kompleksowo, by odwiedzający nie musieli w ogóle opuszczać hotelu, by dostać to czego chcą. Wystarczy, że zadzwonią na recepcję, a ich najbardziej szalone zamówienie zostanie jak najszybciej dostarczone pod drzwi apartamentu.