Najlepsze bazy pod tusz do rzęs - wybór redakcji

My się z nim nie rozstajemy!
Karolina Kalinowska / 06.06.2016 06:05

W pierwszej chwili baza pod tusz do rzęs może wydawać się kolejną fanaberią i zupełnie niepotrzebnym produktem, który został wymyślony przez wielkie firmy kosmetyczne. Jeżeli masz długie i gęste rzęsy, to zapewne ich nie potrzebujesz. Jednak posiadaczki delikatnych i krótkich rzęs docenią efekt, jaki daje.

Czym jest baza pod tusz do rzęs?

Jakiś czas temu bazy pod tusz do rzęs używali jedynie profesjonalni makijażyści. Obecnie dostępne są w ofercie wielu marek kosmetycznych, a ich zalety mogą poznać kobiety na całym świecie.

Jej podstawowym zadaniem jest wzmocnienie efektu, jaki daje mascara - pogrubia, wydłuża i zagęszcza rzęsy. Dodatkowo przedłuża jego trwałość, dzięki czemu kosmetyk nie rozmazuje się i nie kruszy.

Jak stosować bazę pod tusz do rzęs?

Należy ją nakładać przed tuszem do rzęs. Dzięki bazie uzyskacie efekt sztucznych rzęs, a tusz będzie wyglądał znakomicie przez cały dzień. Większość baz ma biały lub bezbarwny kolor. W przypadku tych pierwszych należy zwrócić uwagę, aby nie był widoczny po pomalowaniu rzęs tuszem. Jeżeli lubisz kolorowe mascary, to biała baza doskonale podbije ich kolor.

 

Dziś stawiamy na makijaż oczy-odrobina Tinted Primer, tuszu They're Real! i Push up liner💣 #benefitpoland #theyrerealpushupliner #theyarereal #tintedprimer

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Benefit Cosmetics Polska (@benefitpoland)

Więcej kosmetycznych hitów:

Nasze ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy!
7 kosmetycznych hitów czerwca
Tych kosmetyków nie może zabraknąć w żadnej łazience