POLECAMY

Te kosmetyki na niedoskonałości działają jak gumka!

Masz już je w swojej kosmetyczce?

Te innowacyjne pudry robią dla cery to, co najlepszy krem i maseczka. Dlaczego są takie genialne? Przede wszystkim dlatego, że łączą kilka kolorów na raz - różowy, fioletowy, zielony, niebieski i żółty. To odcienie, które wykorzystywane są głównie w korektorach. Zazwyczaj jest tak, że na różne niedoskonałości musisz stosować różne korektory - każdy w innym kolorze. Oczywiście nie powinniście z nich rezygnować, ale ten puder wykończy makijaż tak, że będziecie wyglądały po prostu jeszcze lepiej.

Wielokolorowe pudry mają działanie wygładzające, korygujące koloryt twarzy i drobne niedoskonałości. Po ich nałożeniu cera jest nieskazitelna i rozświetlona. Udało nam się znaleźć aż 8 takich produktów, ceny zaczynają się od 18 zł!

Więcej o kosmetyków:

Matowe szminki na latoProdukt miesiąca: hydrolat różanyBalsam brązujący pod prysznic - hit czy kit?


 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
kiedyś używałam tony pudrów żeby ukryć trądzik ale jak zaczęłam brać tabletki iqface i trądzik zaczął znikać to i stopniowo makijaż ograniczałam do minimum:) w końcu mogę wyjść z domu szybciej niż jak nakładałam tone szpachli z rana :P
/2 lata temu
u mnie hitem jest ostatnio baza matują z golden rose, naprawdę matuje na długie godziny, szczególnie że teraz już robi się coraz cieplej to warto w cos takiego zainwestowac. no i zmniejsza widocznosc porow wiec rewelka:) zamawialam ją na TopDrogeria.pl bo niestetty nie mam golden rose stacjonarnie u siebie w mieście.