modelki fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Metaliczne szminki od Bell LIQUID METAL LIPSTICK

O tym trendzie będzie coraz głośniej! My już mamy swoje ulubione typy!
09.04.2018 14:11
modelki fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Matowe usta niepodzielnie rządziły w ostatnich sezonach, ale obecnie trend na matowe pomadki powoli się już kończy, a jego miejsce zajmuje coś zupełnie nowego. To prawdziwa rewolucja, bo w sezonie wiosna-lato 2018 rządzić będą… metaliczne usta!
 

Efekt WOW na ustach!

Metaliczne usta, czyli mieniąca się tafla, często z domieszką brokatu, to zupełna nowość. Szminki tego typu optycznie powiększają usta i nadają im prawdziwego blasku! Efekt metalu najłatwiej uzyskasz, jeśli wybierzesz szminkę w płynie. Gdzie takie kupić? Jak się okazuje, nie trzeba szukać daleko, bo metaliczne szminki znajdziemy w... Strefie Piękna Bell w Biedronce! :)
 

 

LET’S TALK ABOUT TREND od Bell

To nowa linia kosmetyków do makijażu od Bell. Znajdziemy tam właśnie metaliczne pomadki w 4 różnych odcieniach: od jasnego różu, bo kolor śliwkowy.
Szminki optycznie powiększają usta, dokładnie wypełniając ich kontur. Nie kleją się, są łatwe w aplikacji, długo utrzymują się na ustach i nie zmieniają koloru. Dodatkowo ślicznie i kusząco pachną owocem mango. A kosztują tylko 9,99 zł!
 
Do pracy świetnie sprawdzą się 2 jaśniejsze kolory (nr 1- Don’t Stop i nr 2 - Love My Lips). Są delikatne i bardzo kobiece. Na wieczór wybierz szminkę w nieco ciemniejszym kolorze (tę z nr 3 - Just Because od Bell lub 4 - Look So Fine). Mają ciemniejsze wykończenie, ale świetnie sprawdzą się w zestawieniu z małą czarną.
 
My wypróbowałyśmy wszystkie 4 i jesteśmy pod wrażeniem!
 
Polecamy też nowe kosmetyki do paznokci od Bell!
 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/18.04.2018 23:22
Ja mam metaliczną pomadkę do ust z sephora collection i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z niej. Konsystencje i ogólne cechy ma takie jak matowe pomadki, ale pozostawia piękne metaliczne wykończenie. Polecam nr 58 - burgundowy, coś pięknego!
/05.04.2018 10:52
O MATRIXIE… To że czujemy wrogów na około zbudował system-matrix, który nas okłamuje a my mu wierzymy. Matrix żyje dzięki temu, że my się dzielimy, walczymy, dał nam pożyć tylko 100 lat, wiec nie jesteśmy w stanie za jednego życia tego ogarnąć. Nie czujemy się przez to jednością a nią jesteśmy. Religia też nas dzieli- ona służy religijnym organizacjom - NIE LUDZIOM! BUDZIMY SIĘ!MUSIMY! inaczej będzie co chwila jak od tysięcy lat to samo czyli według zasady która nadal trwa “DZIEL I RZĄDŹ” Nasza świadomość bierze udział nie wnaszej grze. Jesteśmy wykorzystywani przez 1% ludzi na ziemi(oni nawet nie są ludźmi) Oni są bogaci bo żywią się naszą energią. Jesteśmy dla nich eksperymentem> zabawy z DNA, klonowanie.. Jeśli się obudziłeś, obudź innych