Maści z apteki lepsze niż z kremy

Warto mieć je w swojej kosmetyczce.
Małgorzata Machnicka / 20.09.2017 06:22

Już nie raz pisałyśmy o tym, że wysoka cena kremu nie zawsze idzie w parze z jakością. Są takie, na które można wydać majątek i nie przyniosą żadnego efektu. Są też takie, które kosztują kilkanaście złotych, a potrafią zdziałać cuda.

Dobrych kosmetyków do twarzy (i ciała) nie szukajcie tylko w drogeriach. Wybierzcie się do apteki! I nie mówimy tu wcale o dermokosmetykach, które dostępne są tylko tam. Sięgnijcie na półkę z... maściami!

Rihanna rusza z własną marką makijażową!

Większość z nich kosztuje kilka złotych (maksymalnie kilkanaście). Ich składy są o wiele bogatsze niż standardowych kremów. Co więcej, pod nazwą „maść" znajdziecie o wiele więcej niż pod ukochanym „serum".

Musicie jednak pamiętać, że maść to lek i nie nadaje się do codziennego stosowania. Warto po nią sięgać w momentach, w których nasza skóra boryka się z problemami - łuszczeniem się, suchością czy podrażnieniem. Jeśli wasza cera jest bez zarzutów, stosujcie maści miejscowo i w tygodniowych odstępach. Zajrzyjcie do naszej galerii po 6 najlepszych aptecznych maści!

To najmodniejszy kolor włosów tej jesieni!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/23.04.2018 20:28
Ciężko uwierzyć, maść a krem to przecież zupełnie coś innego. Ja polecę od siebie Hydrain3 krem żel, najlepszy krem jak dla mnie na rynku
/28.09.2017 20:10
Polecam jeszcze obserwowanie promek z róznych sklepów w naszej apce na komórkę mojagazetka.com :D Dobre kosmetyki można kupić nawet za kilka złotych. Nie wszystko, co skuteczne, musi kosztować dużo :)
/21.09.2017 02:09
O, widzę, że ktoś tu oglądał pewną youtuberkę...;-)