Czym różni się Striplac od lakieru hybrydowego?

Zobacz, jak pomalować nim paznokcie i odkleić go jak naklejkę.
Edyta Ciepieńka / 24.08.2015 05:05
Lakier Striplac to doskonała alternatywa dla lakieru hybrydowego. Szczególnie polecana tym z nas, które mają kruche i przesuszone paznokcie. Nie niszczy płytki, bo polerujemy ją, a nie matowimy. Do jego usunięcia nie potrzebujemy zmywacza jak przy zwykłym lakierze, ani acetonu jak przy lakierze hybrydowym, tylko specjalną oliwkę z enzymami. Dzięki temu, same możemy zdjąć go w domu, jak naklejkę, a płytka paznokcia pozostaje zdrowa i nieuszkodzona.

Więcej na temat malowania paznokci:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/26.01.2017 20:40
Bardzo się przekonałam do lakierów hybrydowych i w tej chwili tylko nimi maluję paznokcie i muszę przyznać , że doszłam do perfekcji :) Lakiery mam firmy Mollon i są według mnie najlepsze jakich do tej pory używałam, no i skład maja zgodny z formułą 3 free.
/24.02.2016 20:40
ja tam i tak uważam, ze lakiery hybrydowe sa najlepsze. sama od jakiegoś czasu stosuję hybrydę i tak fajnych paznokci jeszcze nie miałam. jakby mi sie udało kupić lakiery MakeAR to mogłabym sama sobie robic takie paznokcie
/10.02.2016 22:54
Tak naprawde dobrze załozaona hybryda nie niszczy paznokci , na rynku mozna natknąć na tz żele hybrydowe ,które wyrządzaja masakę na naszych paznokciach . Tak naprawdę do usunięcia lakieru hybrydowego wystarczy zwykły zmywacz ,który w składzie ma aceton.Warto też podkreślić ,że hybryda wykonana lakierem hybrydowym za 5 zł (czytaj żelem hybrydowym ) nie jest porównywalna z manicurem wykonanym droższym lakierem hybrydowym .Warto na samym początku zainwestować w znane i polecane marki np/Semilac, Neonail itd . Nic w tym dziwnego,gdy ktoś zamiast zestawu startowego powiedzmy z semilaca (koszt około 250 zł z lampą led), w którym jest tylko jeden lakier , kupuje zestaw za 300 zł z lampą uv , bo jest w nim aż 10 lakierów i milion innych nie potrzebnych rzeczy.Nie oszukujmy się jeżeli ktoś stawia na niską cennę i wielką ilość, nic dobrego z tego nie wyniknie .
POKAŻ KOMENTARZE (2)