Nasz hit! 9 innowacyjnych kremów BB

Znacie je?

Krem BB (Blemish balms) to jeden z najlepszych wynalazków współczesności! Pierwotnie jego głównym zadaniem było łagodzenie i zamaskowanie podrażnień po zabiegach medycyny estetycznej. Jednak niespodziewanie kosmetyk zaczął podbijać rynek azjatycki. Dlaczego? Wyglądał bardzo naturalnie, a jednocześnie nadawał cerze nieskazitelny blask.

Jego sława bardzo szybko dotarła również do Europu. Obecnie kremy BB znajdziecie w ofercie większości marek kosmetycznych. Został doceniony głównie przez kobiety, które nie lubią intensywnego makijażu.

Jak nakładać krem BB?

Najnowsze kremy BB na wiosnę 2016

Wiele kobiet zrezygnowało z tradycyjnych podkładów na rzecz kremów BB - my również do nich należymy. Dlaczego? To kosmetyki wielofunkcyjne, które pielęgnują (mają działanie nawilżające, przeciwzmarszczkowe czy wygładzające)  i upiększają skórę. Jednak warto pamiętać, że dobry Blemish Balms powinie zawierać również filtr przeciwsłoneczny!

Obecnie na rynku pojawia się bardzo dużo nowości. Światowe koncerny kosmetyczne prześcigają się w nowych pomysłach i starają się udoskonalić krem BB. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jakie produkty pojawiły się w ostatnim czasie na rynku!

Więcej kosmetycznych hitów:

Najlepsze korektory pod oczy Kosmetyki, na które wydałybyśmy oszczędności Kosmetyki, które darzymy sentymentem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)