5 trików na optyczne wyszczuplenie twarzy

Dzięki nim będziesz wyglądała olśniewająco!
5 trików na optyczne wyszczuplenie twarzy fot. FREE


Wystarczy kilka wprawnych ruchów pędzlem i odpowiednio dobrana fryzura, aby optycznie wyszczuplić twarz. Poznaj 5 sprawdzonych trików, które pozwolą osiągnąć ten efekt.

1. Pamiętaj o brwiach

Delikatnie podkreślone i pełniejsze brwi sprawiają, że twarz wydaje się znacznie szczuplejsza. Do ich stylizacji używaj kredki lub cienia. Możesz również delikatnie przedłużyć je z zewnętrznej strony, ale pamiętaj, żeby zachować umiar. Gwarantujemy, że efekt końcowy może cię zaskoczyć.

2. Fryzura ma znaczenia

Proste włosy sprawiają, że twarz wydaje się mniejsza i szersza. Zależy ci na optycznym wyszczupleniu? Dodaj włosom objętości - w tym przypadku najlepiej sprawdzą się delikatne fale. Pomocne będzie  ostre cięcie i cieniowanie.

3. "Kocie oko" to jest to!

Kreska mocno wyciągnięta ku górze oka tworzy złudzenie optyczne. Sprawia, że oczy są bardziej widoczne i nie zwraca się tak dużej uwagi na resztę twarzy.

4. Zaprzyjaźnij się z bronzerem...

... a konturowanie powinno stać się codziennością. Po nałożeniu pudru brązujące powinnaś uzyskać efekt delikatnego cienia na twarzy, który optycznie wysmuklić twarz. Pamiętaj również, aby musnąć pudrem czoło przy linii włosów. Zależy ci na wyszczupleniu nosa? Nałóż bronzer na jego boki.

5. Rozświetl centralą część twarzy

Efekt wyszczuplenia da również delikatne rozświetlenie górnej części czoła (tej nad nosem i wewnętrzną częścią brwi), środek nosa i łuk Kupidyna (wgłębienie tuż nad górną wargą).

Więcej urodowych trików:

Tagi: makijaż
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Jeśli chcemy optycznie wyszczuplić twarz, to najlepsze do tego jest konturowanie twarzy. TYylko trzeba dobrać sobie odpowiednie kosmetyki, żeby zamiast wyszczuplenia nie uzyskać efektu maski albo barw wojennych. U mnie się świetnie sprawdza paletka do konturowania od loreala infallible sculpt, bo ma idealnie pasujące do mojej karnacji kolory, super lekką konsystencję i pięknie stapia się ze skórą