POLECAMY

Jak nakładać róż, by efekt był naturalny

Nakładanie różu sprawia ci problem? Przeczytaj, co doradza ci makijażysta!
Jak nakładać róż, by efekt był naturalny fot. FREE

Rad udziela Tomek Kocewiak, makijażysta.


1. Pierwszy krok to uśmiech w stronę lustra.
Podczas niego uwydatniają się miejsca - "jabłuszka", czyli najbardziej wystające miejsca policzków. W tych miejscach należy nakładać róż, zawsze w kierunku zewnętrznych kącików oczu.


2. Nigdy zbyt blisko ust i nosa! Bo będziesz wyglądała, jakbyś wypiła zbyt dużo alkoholu.


3. Jeśli masz cerę tłustą lub mieszaną, róż w kremie nakładaj na skórę tylko posmarowaną kremem. Dopiero potem pokryj ją warstwą podkładu lub pudru.


4. Róże modelujące (w odcieniach brązu) nakładaj tuż pod kością policzkową. Dzięki temu wyostrzysz rysy twarzy i nadasz jej wyraźny charakter. Czasem warto zastąpić róż pudrem delikatnie brązującym (najlepiej w odcieniach brzoskwini z nutą różu).


5. Uwaga! Róże w tonacji czerwono-ceglastej wymagają gładkiej, nieskazitelnej cery. Unikaj ich, jeśli masz skórę naczynkową lub skłonność do trądziku różowatego, ponieważ podkreślają one niekorzystny kolor skóry.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
"Niestety, zapomniałem o jyendm prawidle, tak typowym dla nas Polakf3w, mf3wiącym, że gdzie dwf3ch Polakf3w tam trzy opinie a to wyklucza jakiekolwiek koalicje między dwoma silnymi ośrodkami."NIEPRAWDA!I nie raz to Polacy udowodnili! Tylko, że teraz jest tak dużo osf3b złej woli, kłamcf3w i manipulatorf3w, że łatwo przeciętnemu Polakowi się w tym zgubić."Raczej to, że dziś zamiast merytorycznej i koncyliacyjnej pracy na rzecz Polski, mamy ciągłą wymianę ciosf3w, ktf3re nie są poddawane żadnej arbitralnej ocenie i nie są ograniczone jakimikolwiek zasadami, dlatego mogą być stosowane tak samo uderzenia w twarz jak i poniżej pasa. Cios za ciosem, kłf3tnia za kłf3tnią, żenady dookoła coraz więcej a sondażowe status quo i tak pozostaje bez zmian"Nie byłoby tego GDYBY NIE MEDIA! Zamiast być recenzentem rządzących są STRAŻNIKIEM JEDNEJ OPCJI! Zakłamują rzeczywistość i mącą w głowach. A POPiS? To była mrzonka!ZE ZŁODZIEJAMI, LUDŹMI ZŁEJ WOLI, MANIPULATORAMI I OSZUSTAMI z PO NIE DA SIĘ WSPd3ŁPRACOWAĆ DLA DOBRA POLSKI!Pozdrawiam