POLECAMY

Zobacz wywiad z Nergalem – już dziś!

Pierwszy telewizyjny wywiad z Nergalem już dziś o godzinie 23:40. Nie przegapcie!
Zobacz wywiad z Nergalem – już dziś!

Dla fanów Nergala, czyli Adama Darskiego z zespołu Behemoth, a także wszystkich tych, którzy są po prostu ciekawi jakie są przemyślenia muzyka po zwycięskiej walce z chorobą TVP2 przygotowała nie lada gratkę.

Już dziś, w niedzielę, 8 maja 2011, o godzinie 23:40 w programie "Redakcja Kultury" zostanie wyemitowany wywiad z Nergalem.

Program nawiązuje formułą do kolegiów, które regularnie odbywają się w redakcjach gazet i czasopism. Grupa sześciu osób, wybitnych pisarzy i dziennikarzy, ustala między sobą tematy, które znajdą się w kolejnym wydaniu nieistniejącego pisma. Każdy z rozmówców musi przekonać pozostałych do swojego pomysłu i wywalczyć miejsce dla wiadomości ze swojej dziedziny. 

Zobacz także: Nergal i Mozil – to męska przyjaźń?

W redakcji "Kultury" zasiadają: Piotr Najsztub jako naczelny, Zofia Czerwińska - sekretarz redakcji, Mikołaj Lizut - dział rozmaitości, Tymon Tymański - muzyka, Łukasz Drewniak - teatr, Sylwia Chutnik - literatura, Wojtek Bąkowski - sztuki wizualne oraz Jakub Żulczyk odpowiedzialny za dział popkultura.

Zobacz także: Doda o Nergalu: Jestem wściekła! Adam żyje na planecie „JA”

Nie tak dawno Nergal udzielił obszernego wywiadu Piotrowi Najsztubowi na łamach "Wprost". Panowie muszą się darzyć sympatią, albo dziennikarz ma silę przekonywania. Adam bowiem nie lubi ostatnio zbędnego szumu medialnego wokół własnej osoby. Czy powie coś o słynnym rozstaniu z Dodą?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
O Dodzie nic nie było, ale za to gadał jak nawiedzony, chyba jednak ta choroba go trochę zmieniła. Faktycznie zafiksował się na sobie i swojej muzyce. Trochę to przesadnie wyglądało. Ale sympatyczny z niego gość ogólnie. Chociaż brakowało mu słownictwa, ciągle to "kurde", "kurde".