ZIBI – wiemy wszystko o czasie

Nowe kolekcje zegarków światowych marek znajdziesz w salonach ZIBI.
/ 26.09.2016 12:46

 Na początku XX wieku średnia długość życia w Europie nie przekraczała 50 lat. Obecnie wydłuża się z roku na rok, jest wyznacznikiem postępu. Dożywamy już średnio osiemdziesiątych urodzin.

Jak najlepiej wykorzystać darowany nam czas? Czas szkolnych beztroskich lat, pierwszych miłości, czas nauki, dorosłości, czas wolny i ten dla nas najważniejszy - czas kobiet?

Salony ZIBI istnieją w Polsce od 15 lat, to największa w Polsce sieć salonów z zegarkami znanych światowych marek. W sieci znajdują się 54 salony firmowe, a także 3 salony Kaligraf (pierwszy salon Kaligraf ZIBI otworzono w 2003 roku).


Innych kolekcji oferowanych przez salony ZIBI szukaj na stronie www.zibi.pl

Konkurs! Konkurs! Konkurs!
Mamy dla Was miły prezent. Pięć Pań, które prawidłowo odpowiedzą na podane poniżej pytania, otrzyma zegarki ufundowane przez salon ZIBI wraz z egzemplarzami książki autorstwa psychologa - Iwony Majewskiej-Opiełki „Czas Kobiet” wydawnictwa REBIS.

Pytanie konkursowe: Wymień 5 marek zegarków dystrybuowanych przez firmę ZIBI?

Odpowiedzi wysyłaj e-mailem pod adresem konkursy@edipresse.pl. W temacie wpisz hasło: ZIBI. Nazwiska zwycięzców opublikujemy 14.03.2005. Nagrodzimy 1, 22 44, 88, 100 osobę, która przyśle poprawną odpowiedź. Pamiętajcie o podaniu danych adresowych.

 

 

Tagi: film