POLECAMY

Sierpniowy must-have redakcji

Sprawdźcie nasze najnowsze hity

Jak zapewne się domyślacie, same kobiety w redakcji to nie kończące się rozmowy na każdy niemal temat. Nowości, ciekawostki, wrażenia, marzenia i oczywiście plotki. Każda z nas jest inna więc czasem nie obchodzi się bez babskich sprzeczek. Jednak każda z nich jest dla nas... edukacyjna ;)

Redakcja wybrała swoje hity

Dlatego comiesięczne zestawienie naszych must-haves to podsumowanie godzin rozmów i dywagacji. Zatem, co tym razem uznałyśmy na nasze hity? Co tym razem chciałybyśmy mieć, nosić i czytać?

Szczypta ekstrawagancji nikomu jeszcze nie zaszkodziła, zwłaszcza jeśli chodzi o buty! Zakochałam się w tych szpilkach od pierwszego wejrzenia.

- Edyta, redaktor działów Życie gwiazd i Po godzinach

W naszej galerii znajdziecie rzeczy, które chciałybyśmy mieć w swojej szafie. Ze względów na koszty w większości przypadków jest to niemożliwe, ale marzyć każda z nas może. Tak jak mi marzy się pierścień Swarovskiego z kolekcji Jean-Paul Gaultiera :)

Kosmetyczne hity miesiąca

Najwięcej, jak pewnie większość z was mamy do czynienia z kosmetykami, dlatego zawsze na naszej liście znajduje się ich najwięcej. Testujemy nowości i dzielimy się z wami naszymi wrażeniami.

Sierpień to miesiąc, który od zawsze kojarzył mi się nie tylko z ciepłem i słońce, ale i przede wszystkim ze ślubami. Piękna pogoda, ostatnie chwile wakacji i miesiąc, który w nazwie ma literę „r” jest często wybierany na weselny termin i wcale mnie to nie dziwi. Moim sierpniowym must-havem jest więc spray utrwalający makijaż. Po wykonaniu makijażu (zarówno dla panny młodej, druhny, czy innych gości) uwielbiam utrwalić go sprayem z Bielendy, który nie daje nienaturalnego efektu maski, a przy tym idealnie zachowuje makijaż, tak że trzyma się przez całą noc.

- Gosia, redaktor działów Ślub, Praca i Finanse

 

Do naszej redakcji trafiły nowości od marki @originspl 💜 #polkipl #origins #wredakcji #kosmetyki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @polkipl

Zobaczcie więcej hitów, które wybrałyśmy w tym miesiącu. Zobaczcie typy: Agaty, Marty, Gosi, Karoliny, Edyty, Małgosi i Weroniki :)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)