POLECAMY

MODOgram Polki.pl: najświeższe newsy ze świata mody

Sprawdźcie nowości dla miłośniczek mody
MODOgram Polki.pl: najświeższe newsy ze świata mody fot. FREE Imax/Tree

Przed wami najnowsze newsy ze świata mody. Nowe twarze na modowej arenie (z polskim paszportem), sukcesy rodaków zagranicą, a do tego zbliżające się imprezy i kampanie z polskimi nazwiskami. Dowiedzcie się więcej!1. Polska okładka greckiego numeru

L'officiel Hellas by Lukasz Pukowiec

Łukasz Pukowiec się rozkręca! Po udanej kampanii Custo Barcelona polski fotograf zaliczył okładkę greckiego wydania kultowego magazynu L'officiel. Oprócz tego na zdjęciu możemy podziwiać piękną Martę Płaczek w makijażu Adriana Świderskiego i fryzurze Kacpra Rączkowskiego. Gratulacje!

2. Hollywoodzka gwiazda dla sieciówki

Lucy Hale dla Hollister

Lucy Hale znana w Polsce przede wszystkim z serialu "Pretty Little Liars" ("Słodkie Kłamstewka"), zaprojektowała kolekcję dla amerykańskiej sieciówki. Jak dowiedziała się nasza redakcja, wybrane ubrania z tej kolekcji będą dostępne również w Polsce.

3. Poznajcie Kasię

Kasia Jujeczka

Kasia Jujeczka to kolejna Polka, która robi karierę zagranicą. Polska modelka spod poznania wystąpiła w lookbooku Oscara de la Renty - Resort 2015, oraz w świetnym edytorialu do magazynu "Love". A branżowy serwis Models.com zaliczył ją do listy "The HOT List". Powodzenia!

4. Polki x2

Kasia Struss dla Ann Taylor

W jesiennej kampanii Ann Taylor wystąpiły aż 2 piękne polskie modelki. Obok Kasi Struss na zdjęciach reklamowych można podziwiać wracającą do show biznesu Annę Jagodzińską.

5. Fashion Week Poland po raz 11

11. Fashion Philosophy

Już w październiku po raz 11. będzie można uczestniczyć w FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Najnowsza edycja odbędzie się w dniach 22-26 października 2014. Wtedy musicie zawitać do Łodzi!

Więcej modowych hitów:

polkipl twitter polkipl pinterest polkipl instagram polkipl google plus polkipl facebook polkipl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)