POLECAMY

MODOgram Polki.pl. Co nowego w modzie?

Sprawdźcie co słychać u Marcina Tyszki, Anji Rubik i innych!
MODOgram Polki.pl. Co nowego w modzie? fot. FREE Imax/Tree

Nie tylko polskie modelki przynoszą nam powody do dumy, ale również fotografowie. Oprócz sukcesów Anji Rubik, czy Zuzy Bijoch zwracamy uwagę na polską Larę Stonę, czyli Natalię Siódmak, oraz córkę słynnej pary Aleca Baldwina i Kim Basinger. Jak ona wygląda, oraz co nowego wydarzyło się w wielkim świecie?

1. New Balance by Hedi Klum

Heidi Klum dla New Balance

Od dzisiaj w sprzedaży w Polsce są buty New Balance zaprojektowane przez samą Heidi Klum. Buty, które zaprojektowała top modelka będą kosztować 299 złotych i niezaprzeczalnie będą must-have sezonu! Dla nas bomba!2.Okładki Marcina Tyszki

okładki Marcina Tyszki

Marcin Tyszka również nie zwalnia tempa, wciąż możemy chwalić się jego modowymi dokonaniami. Tym razem sierpniową okładką portugalskiego Vogue, i najnowszego wydania Madame AirFrance. Oby tak dalej!

3. Polska Lara Stone

Natalia Siódmak

Natalia Siódmak bo o niej tu mowa to polska modelka, która została okrzyknięta nową Larą Stone. Piękna blondynka pracuje coraz więcej, czego efekty widać jak na tacy. Tym razem możemy się pochwalić jej jesienną kampanią dla selektywnej marki La Silla.

4. Córka gwiazd została modelką

Ireland Basinger Baldwin

Ireland Basinger Baldwin w sezonie jesiennym zaliczyła 2 ważne kampanie reklamowe, dla marki Rampage i Sisley. Gwiazda, która pnie się na szczyt ma znanych rodziców, co na pewno pomaga jej w karierze. Tata to aktor Alec Baldwin, a mama aktorka Kim Basinger. Starczy...?

5. Kolejna okładka dla Anji

Anja Rubik Porter

To już staje się nudne! Anja Rubik wciąż na szczycie! Tylko żartowałyśmy - jej sukcesy nigdy nam się nie znudzą. Oby więcej i jeszcze częściej. Gratulacje!

6. Zuza dla rosyjskiego magazynu

Zuza Bijoch - Numero Russia

Zuza Bijoch to jedna z naszych najmocniejszych zawodniczek. Tym razem możemy się pochwalić, że top modelka została twarzą najnowszych okładek rosyjskiego Numero. Jak widać fast food w wersji Moschino jest wciąż hitem!

Więcej mody dla trendsetterek:

polkipl twitter polkipl pinterest polkipl instagram polkipl google plus polkipl facebook polkipl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)