POLECAMY

MODOgram Polki.pl, czyli modowe newsy tygodnia

Co nowego w świecie mody?
MODOgram Polki.pl, czyli modowe newsy tygodnia fot. FREE Imax/Tree

Mamy dla was kolejną dawkę modowy newsów. Ciekawe sesje, kolejne sukcesy polskich modele i wielkie zmiany w znanych domach mody. Tym razem nawet polskie nazwisko przewija się przy okazji jednego z najsłynniejszych domów mody w historii. To i wiele więcej informacji znajdziecie poniżej w naszym zestawieniu.1. JAC rulez!

Jac dla Vogue i Chanel

Piękna Monika Jagaciak wciąż zachwyca. Tym razem cieszą nas jej kolejne sukcesy, czyli kampania biżuterii Chanel, a do tego meksykański Vogue. Sierpniowa okładka magazynu już dawno nie była tak czadowa, jak z naszą rodaczką.

2. Kate Moss w duecie

Kate Moss dla Stella McCartney

Kate Moss została twarzą kampanii dodatków Stelli McCarney na jesień 2014. Czadowa kampania z 40-latką to najgłośniejsza kolaboracja ostatnich dni. A wy jak ją oceniacie?

3. Polka dla adidas

Maria Loks dla adidas

Maria Loks, bo o niej tu mowa depcze po piętach swoim rodaczkom ze świata modellingu. Wyjątkowa modelka z polskim paszportem została twarzą jesiennej kampanii adidas.

4. Kto będzie projektować dla Hermes?

Hermes
Christophe'a Lemaire'a zastąpi 36-letnia Nadege Vanhee-Cybulski. Projektantka, która ukończyła Académie Royale des Beaux-Arts w Antwerpii zadebiutuje kolekcją pret-a-porter dla kobiet na jesień 2015.

Więcej modowych newsów:

polkipl twitter polkipl pinterest polkipl instagram polkipl google plus polkipl facebook polkipl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)