W rytmie mody

Poczuj się seksownie w kostiumie inspirowanym salsą, romantycznie w zwiewnych kreacjach baletowych.
/ 19.06.2006 14:11
Zawsze chciałaś być zawodową tancerką? Oglądałaś „Taniec z gwiazdami” i marzysz o pięknych strojach? Spróbuj własnych sił w tanecznej stylizacji. Poczuj się seksownie w kostiumie inspirowanym salsą, romantycznie w zwiewnych kreacjach baletowych czy sportowo w luźnych, kolorowych ubraniach tancerzy funky.

Nie musisz w nich tańczyć, proponowane przez nas zestawy świetnie sprawdzają się na wakacyjnej ulicy. Błyszczące topy i szpilki na dyskotece, pastelowa sukienka na wyjątkowej kolacji, a spodnie i bluza od dresów podczas górskiej wędrówki. Uwaga na makijaż! Nie próbuj naśladować profesjonalnych (ciężkich i przerysowanych) make-upów z konkursów tańca towarzyskiego.

Salsa
Gorące rytmy, dopasowane topy, minispódniczki, szpilki i kobieca biżuteria w tęczowych kolorach to propozycja dla odważnych. Modny sposób na kreację na plażową imprezę. Uwaga! Zamiast topu użyj góry od kostiumu. Latem wolno!

Balet
Romantyczny i szalenie kobiecy styl klasycznych tancerek. Obowiązują w nim transparentne, delikatne tkaniny w fasonach podkreślających sylwetkę plus pastelowa, subtelna paleta i płaskie balerinki. Efekt elegancji i dziewczęcości zarazem zapewniony.

Funky
Styl sportowo-taneczny. Dla wszystkich fanów luzu i wygody. Pamiętaj o optymistycznych kolorach i zwróć szczególną uwagę na dodatki – powinny być dobrej jakości. Styl funky jest uniwersalny, sprawdza się na boisku i na parkiecie.