POLECAMY

Julia Restoin Roitfeld i Victor Demarchelier na planie sesji dla magazynu Viva! Moda

Nowy numer do kupienia od 12 listopada
Julia Restoin Roitfeld i Victor Demarchelier na planie sesji dla magazynu Viva! Moda fot. Materiały prasowe

W zimowym numerze magazynu Viva! Moda doszło do bezprecedensowego spotkania. Nowojorski fotograf francuskiego pochodzenia Victor Demarchelier i Julia Restoin Roitfeld - jedna z najbardziej stylowych Paryżanek, która 10 lat temu porzuciła Francję dla Nowego Jorku, spotkali się na planie sesji okładkowej dla polskiego magazynu.
 
Oboje mieszkają na Manhattanie i to właśnie tam postanowili zrealizować swój pierwszy wspólny projekt, stylizowany przez redaktor naczelną Vivy! Mody, Agnieszkę Ścibior. Poza Manhattanem, łączy ich coś jeszcze. Oboje są dziećmi jednych z najbardziej wpływowych osób w świecie mody.
 
Jej matką jest kultowa stylistka, redaktorka i ikona mody Carine Roitfeld (przez 10 lat redaktor naczelna francuskiego Vogue, dziś twórczyni autorskiego magazynu CR Fashion Book i globalna dyrektor artystyczna Harper's Bazaar). Jego ojcem, legendarny fotograf mody, Patrick Demarchelier.
 

Można wykorzystać to co się dostało (od losu) i ciężką pracą udowodnić, że się na to zasługuje, albo chodzić na imprezy i nie robić kompletnie nic. Ja i Victor wybraliśmy tą pierwszą opcję - mówi Julia Restoin Roitfeld w ekskluzywnym wywiadzie dla Viva! Moda.

 
Efekty ich fantastycznej współpracy można zobaczyć w zimowym numerze magazynu, w sprzedaży od 12 listopada. 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)