POLECAMY

Ultradebiut Ultra Żurnala

Nareszcie jest! Nowe dziecko Ewy Kosz, pomysłodawczyni Dilemmas Magazine. Ultra Żurnal to nowy interaktywny magazyn, który stawia na bezkompromisowe i niezależne dziennikarstwo modowe. Do znalezienia w sieci.
Ultradebiut Ultra Żurnala

Jak piszą osoby pracujące przy nowym projekcie: "Ostatnie miesiące w redakcji Ultry to ciężka praca, zarwane noce i nerwy, ale i przyjemność uczestniczenia w wyjątkowym projekcie. Przede wszystkim żurnaliści lubią się – to bardzo ważne, gdy czasami trzeba się nawzajem motywować, ale i krytykować. I oto przed Wami nasze dziecko, spóźnialskie i niepokorne. A w pierwszym numerze uosobienie Ultra wojownika – Anna Bloda – bohaterka sesji otwierającej, z którą rozmawialiśmy o jej pracy, i o tym czy łatwo jest dzielić się swoją intymnością z odbiorcami. Pokusiliśmy się także o ocenę polskiej mody i zebraliśmy 28 kolekcji polskich projektantów i poddaliśmy ich ocenie w dziale Plus/Minus. W Radarze pokazujemy sesję projektantki, o której warto pamiętać – Olgi Szynkarczuk, a w sesji „Fly A Kite” przedstawiamy pracę utalentowanych – Magdy Kmiecik (fotograf) i Basi Czyżewskiej (stylistki). Jagna Jaworowska przedstawia „Wszystkie dziewczyny Rolling Stonesów”, a Harel „podrabia” Isabel Marant. A na sam koniec ultrasowe zdjęcia „Modo, coś Polskę”… Więcej nie zdradzę – musicie sami zajrzeć do Ultry. Zapraszam w swoim imieniu i reszty żurnalistów."

Zobacz także: Wyprzedaże - 5 bezcennych rad

Magazyn można czytać i oglądać w sieci (pod tym linkiem), ale zarezerwujcie sobie dużo czasu, bo czekają na Was aż 172 strony! Życzymy przyjemnej lektury i trzymamy kciuki za Ultra Żurnal!

Zobacz także: Trendsetter - kim jest i co robi?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)