POLECAMY

Trzy modowe oblicza Moniki Brodki

Na co dzień, na scenie i na eventach - Monika Brodka jest jak kameleon, przy każdej z wymienionych okazji staje się zupełnie inną kobietą
Trzy modowe oblicza Moniki Brodki fot. ONS/AKPA

Na co dzień Monika Brodka ceni sobie klasykę dostosowaną do współczesnych trendów. Kocha szpilki, stylowe spodnie i eleganckie marynarki, Ale potrafi je nosić bezpretensjonalnie, nadając zestawom luzu i polotu. Zawsze dba o ciekawy detal - jak wstążka wokół talii, kolorowe paznokcie czy kontrastowa kopertówka.


Podczas wieczornych imprez (i powiedzmy sobie szczerze - odbierania nagród) Monika przejawia swoją bardziej artystyczną duszę i daje po sobie poznać, że jest kobietą estrady. Stawia na bardzo intensywne kolory, nie boi się wzorów i niecodziennych wykończeń. Bufki z kolorowych łańcuchów, suknia z kwadratowych cekinów czy psychodeliczne wzory. Monika chętnie eksperymentuje i bawi się futuryzmem.

Na scenie Monika Brodka jest jak barwny ptak. Jej kreacje mienią się szałowymi kolorami, niekiedy przypominają przesadne stroje naszych lalek. Monika lubi też nawiązywać w awangardowy sposób do swojego góralskiego pochodzenia i krajowego folkloru. Uwielbia wstążki i pompony, którymi bez opamiętania dekoruje stylizacje.

Jaka Monika najbardziej się wam podoba?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
żadna
/7 lat temu
Brodka <3 w każdej stylizacji jest przecudowna!