POLECAMY

Święto mody Pret-a-Porter!

7 czerwca 2008 r. nastanie szaleństwo kolorów na wakacje!
Święto mody Pret-a-Porter!
Długo wyczekiwane lato z impetem zapukało w końcu do naszych drzwi. Z dna szafy wyciągamy dawno zapomniane szorty, krótkie bluzeczki i romantyczne sukienki na ramiączkach i, jak zazwyczaj to bywa, stwierdzamy,  że czas na remanent w garderobie.

Pamiętajmy jednak, że to, co robiło furorę rok temu, dziś może być już passe. W tym sezonie warto postawić na kobiecość w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zwiewne i pełne kobiecego uroku sukienki, podkreślające kształty delikatne tkaniny, motywy kwiatowe i przezroczystości – oto kierunek zarówno dla romantyczki, zdecydowanej business- women, jak i Fam- fatale. Takie rzeczy raczej trudno jest znaleźć w zwykłych sklepach.
 
Mamy dla Ciebie radosną wiadomość - 7 czerwca odbędzie letnia edycja DESIGNER SAMPLE SALE. Uwaga! Wyjątkowe kolekcje w pojedynczych egzemplarzach, wyrafinowane fasony stworzone przez najlepszych projektantów mody kupisz tylko u nas po promocyjnych cenach.
 
Nie lubisz sztampy i chcesz się wyróżniać? Wybierz się na DESIGNER SAMPLE SALE - przedsprzedaż letnich kolekcji polskich i światowych projektantów mody. Podczas imprezy można będzie kupić niepowtarzalne projekty - przezroczyste jedwabie, sukienki w kwiaty, kolorowe tuniki, biżuterię, buty, paski, torebki - wszystko po cenach nawet do 80% niższych!  Zanim wybierzesz się na imprezę, koniecznie zarejestruj się na www.bilioneurobab.pl.
 

Na tegoroczną edycję imprezy zaprosiliśmy projektantów i marki takie jak: Apriori, Atelier Olga Jarocka, Babich, Barcikowska Małgosia,  Borkiewicz Paulina, Borowiecka Gutshe Renata, Chudek Urszula (Brera),Culture, DNA, Femini, Goshico, Guz Aga, Knopik - Skibińska Małgorzata, Kondrat Marysia ,Kopystyńska Iwona W.I.L.K, Kopyto Marta, Kowalczyk Magdalena, Królak Karina, Kursa Jagoda, Larte Woytasiewicz, Lilla Store (GALLIANO, PATRIZIA PEPE, PINKO, CNC, D&G, DONDUP, EXTE, GF FERRE, ICEBERG, JUST CAVALLI, LIU JO, PHILOSOPHY, VERSACE, DANDRO FERRONE, LALTRA MODA), Małek Dorota, Menbur, Michorowska Kasja, Mickiewicz Kasia, MM Trendy/ Sistemfive,Motiv Art.,Not to repeat,Paul Agnieszka, Paulina Plizga, Plewicka-Szymczak Anna, Polkowska Agnieszka, Polline Paulina Borkiewicz, Rowińska Marta / Beton, Ryfczyńska Agata, Struś Kasia, Suchodolski Jan, Tee Tee Linka, V Fraas, Velo, Viamonte, Wojtala Łucja, Zemelka & Pirowska, Zielińska Dorota, Żmijewska Justyna i wielu innych.

Skorzystaj ze specjalnego programu członkowskiego dla miłośników mody i komfortu.


Kochasz modę? Cenisz sobie komfort oraz pierwszeństwo zakupów? Marzysz o paczkach niespodziankach i przywilejach dla wybrańców? Świetnie! Jeszcze dziś możesz nabyć naszą platynową kartę i jako pierwsza od 11.00 rozpocząć polowanie na najciekawsze kolekcje!

Impreza odbędzie się w sobotę, 7. czerwca, w warszawskim hotelu Gromada (przy lotnisku). Więcej informacji i rejestracja na stronie  www.bilioneurobab.pl
 
Do zobaczenia na DESIGNER SAMPLE SALE!

INFORMACJE:
Natalia Głowacka
Tel.: 22  889 13 33
Fax.: 22 899 13 25
Mobile: 664 037 937
E-mail: nglowacka@ngmc.pl
www.bilioneurobab.pl 

NGMC
Ul. Magazynowa 7
02-675 Warszawa
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)