Swetry, koszule i koszulki polo

Dawniej moda męska ustępowała damskiej pod względem ilości dostępnych fasonów i wykorzystywanych kolorów. Dziś sytuacja ulega zmianie. Zanosi się na to, że tego lata to panie będą zazdrościć mężczyznom kolorowej, odważnej i bardzo letniej mody. Najnowsza kolekcja dzianin Pelo znakomicie wpisuje się w ten ultranowoczesny trend.
/ 12.07.2006 11:06

Firma Pelo proponuje modnym panom multikolorową kolekcję dzianin. Swetry, koszulki polo i koszule niemieckiej firmy już pojawiły się w sklepach w całej Polsce.

Echa nasyconych barw wiosenno-letniej przyrody odnajdziemy w kolorystyce casualowych swetrów firmy Pelo. W najnowszej kolekcji nie zabraknie bieli, odcieni niebieskiego, od bladego błękitu nieba po zdecydowany, ciemny granat. Barwy te zostaną ocieplone przez beże, kolor rdzy, cegły, czy pomarańczowy. Feeria barw – to najkrótszy opis wiosenno-letnich trendów w koszulkach dla mężczyzn – widoczny jak na dłoni w kolekcji firmy Pelo.

Klasyczny fason koszulki polo i możliwie jak najwięcej zmieszanych ze sobą kolorów to recepta na najmodniejszą koszulkę tego sezonu. Wciąż modne będą również tak lubiane przez panów nadruki. Dawniej moda męska ustępowała damskiej pod względem ilości dostępnych fasonów i wykorzystywanych kolorów. Dziś sytuacja ulega zmianie. Zanosi się na to, że tego lata to panie będą zazdrościć mężczyznom kolorowej, odważnej i bardzo letniej mody. Najnowsza kolekcja dzianin Pelo znakomicie wpisuje się w ten ultranowoczesny trend.