POLECAMY

Olga Kalicka i boska marynarka, którą możesz nosić cały rok

Gdzie i za ile ją kupicie?
Olga Kalicka i boska marynarka, którą możesz nosić cały rok fot. mat.prasowe

22-letnia Olga Kalicka to aktorka, którą znacie z "Rodzinka.pl" czy z "M jak Miłość". Jednak jesteśmy pewne, że zaraz usłyszymy o jej kolejnych fantastycznych projektach. W końcu gdy talent idzie z urodą w parze sukces jest gwarantowany. A do tego Olga coraz lepiej wygląda, a przecież wiemy, że gwiazdy aby zrobić prawdziwą karierę muszą być ikonami stylu. Słusznie czy nie - taka jest prawda.

Co nosi Olga Kalicka?

Aktorka pojawiła się w ty tygodniu na jednej z prezentacji prasowych. Miała na sobie świetny, wakacyjny look, którym możecie się zainspirować. Luźne szorty, biała bluzka i wygodne sandałki na słupku to wszystko modele z kolekcji polskich marek Aryton i Badura. A do tego zegarek na skórzanym pasku od Timex. Jednak my zwróciłyśmy uwagę przede wszystkim na marynarkę.

Model do połowy uda to fantastyczna opcja na cały rok. Latem nosimy go jako płaszczyk na chłodniejsze wieczory a zimą jako marynarkę pod kurtkę. Sprawdzi się świetnie zarówno do stylizacji na co dzień jak i tych eleganckich. Żakiet, o którym mówimy kupicie w sklepach Aryton a dokładniej w części Altro by Patrizia Aryton, czyli odmłodzonej linii marki. Kosztuje 399 złotych.

Olga Kalicka
fot. materiały prasowe

Więcej mody w stylu gwiazd:

Doda w modne tunice i sandałach - look na wakacje
Gwiazdy i ich najbardziej skandaliczne sukienki
Lidia Popiel modelką? Zobacz nową kampanię Moove

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)