POLECAMY

Z polską metką: Lidia Popiel w sesji wizerunkowej nowej marki

Dowiedzcie się więcej o marce Moove

Przyjaciółki (Wiola Możyszek i Małgorzata Czudak), dające sobie nawzajem pozytywna energię i siłę, postanowiły swoją radością podzielić się z innymi kobietami, przyjemnością dla przyjemności dawania. Z tego właśnie zrodziła się nowa marka na naszym rynku Moove. Projekt BARDZO ciekawy.

Kto stoi za marką Moove?

Projektantką marki jest Małgorzata Czudak. Projektantka, która współtworzyła studio projektowe MMC a na co dzień wykłada na łódzkiej ASP. To spod jej skrzydeł wyszły takie talenty jak: Łukasz Jemioł, Piotr Drzał, Michał Szulc czy Ranita Sobańska. Teraz, jeden z największych autorytetów w branży zajął się projektowaniem. A marka Moove, którą współtworzy Małgorzata Czudak zasługuje na szczególną uwagę.

Małgorzata Czudak - Lidia Popiel
fot. Moove.pl

Prosty, niewymuszony styl sprawdza się przy każdej okazji, to moda w innym kontekście, co czyni ją znaną... nieznaną. Ubranie, moda to kwestia inteligencji, konieczna jest doza pewności siebie, trzeba się trochę lubić, żeby się podobać. A my chcemy dać kobietom tą pewność, siłę. Ubranie ma być przyjemnością dla nas samych. Ubieramy się dla siebie! To nasza codzienna przyjemność.

- mówią o swoim projekcie twórczynie

Premierową sesję wizerunkową wzbogaciła Lidia Popiel, która użyczyła twarzy. Bo właśnie do kobiet świadomych siebie i swojego ciała kierowane są projekty Moove. Poandto na uwagę zasługuje fakt, że modele szyte są w maksymalnie 50 sztukach w 2 rozmiarach, kupując je wiesz, ile osób już je posiada. A także, którą z kolei rzecz Ty masz w swojej szafie, tj. 2/50, 15/50. Szał!

Więcej mody z polską metką:

Gwiazdy noszą projekty Magdy Butrym
Ania Jagodzińska dla Mohito - PolkiExpress
Zou Corp+ i najnowsza sesja wizerunkowa - wow!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)