Strój kąpielowy monokini - Moda lato 2015 - Trendy sezonu

Zobaczcie same!
Karolina Kalinowska / 17.04.2015 06:41

Kochamy lato! Jednak w tym czasie pojawia się odwieczny dylemat - jak dobrze wyglądać na plaży? Bardzo często przechodzimy na dietę i zaczynamy ćwiczyć. Jednak w wielu wypadkach to niestety nie pomaga. Są przecież mankamenty sylwetki, które nie znikną dzięki bieganiu i zdrowemu odżywianiu. Mamy tutaj na myśli mały biust, szerokie biodra lub brak wcięcia w talii. W takich sytuacjach cieszymy się, że w sklepach dostępnych jest wiele modeli kostiumów kąpielowych, które te drobne mankamenty skorygują jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Na pierwszy ogień bierzemy brak wcięcia w talii!

Monokini - strój kąpielowy, który wyczaruje talię


Monokini jest połączeniem jednoczęściowego kostiumu i bikini. Ma zmysłowe wycięcia i seksownie odkrywa ciało. Doskonale podkreśla jego zalety, ale równie dobrze koryguje wady sylwetki. Jednak trzeba pamiętać, że nie może ona mieć zbyt wielu mankamentów.

Niekwestionowanym królem jest oczywiście monokini w czarnym kolorze, jednak w tym sezonie warto zwrócić również uwagę na modele zdobione kwiatowym motywem, azteckimi wzorami i bardzo modnymi paskami. Jednym słowem każda z was znajdzie coś dla siebie!

Dla kogo jest monokini?

Nie będziemy was oszukiwać! W tym modelu kostiumu kąpielowego będą wyglądały dobrze jedynie szczupłe dziewczyny. Geometryczne wycięcie wyczaruje talię, ale nie zakryje drobnych fałdek i odstającego brzuszka. W tam wypadku warto pomyśleć stroju jednoczęściowym. Waszą zmorą jest brak talii? Wystarczy, że wybierzecie fason z jasnymi wstawkami po bokach, które optycznie was wyszczuplą.

Więcej modnych dodatków na lato 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)