Ubrania i dodatki Pauliny Sykut - Trendy sezonu - Moda wiosna 2015

Stylowe ubrania i dodatki topowych gwiazd. Zobacz!
Joanna Mroczkowska / 16.04.2015 07:44
Paulina Sykut - Jeżyna to jedna z tych gwiazd, które szturmem zdobyły sympatię widzów całej Polsce. Zaczynając od kariery pogodynki aktualnie Paulina jest nie tylko znaną dziennikarką telewizyjną, ale i jedną z najbardziej stylowych gwiazd w naszym kraju. Ostatnio pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Mokobelle. Miała na sobie biało-czarną stylizację. Udało nam się znaleźć dokładnie te elementy jej garderoby, które miała na sobie. Sukienka od polskiego duetu projektanckiego, buty topowej marki ze światową renomą i niewielką torebkę znanej designerki. Ile za te rzeczy zapłaciła?

Ubierz się jak Paulina Sykut - Jeżyna

Dowiedziałyśmy się, że krótka sukienka z jedwabiu, którą miała na sobie pochodzi z najnowszej kolekcji marki Thecadess. Brand założony przez Piotra Sałatę i Radka Rocińskiego jest chyba jej ulubionym. Już wcześniej można ją było zobaczyć w ubraniach ich projektu.

Sykut uzupełniła swój look czarną torebką Sabriny Pilewicz. Niewielkie puzderko to model "Palermo" i pochodzi z najnowszej kolekcji tej polskiej designerki. A na koniec boskie sandałki "mary jane" znanej marki Casadei. Gwiazda swój biało-czarny zestaw uzupełniła typową dla siebie fryzurą i mocnym odcieniem pomadki. Kontrastujący róż wypadł w tym przypadku fantastycznie.

Ceny elementów jej garderoby znajdziecie zaglądając do naszej galerii poniżej.

Więcej mody w stylu polskich gwiazd: