POLECAMY

Sklep internetowy Simple CP już otwarty!

Rób zakupy w Simple gdziekolwiek jesteś i korzystaj z wyjątkowych okazji - tylko w butiku online
Sklep internetowy Simple CP już otwarty! fot. serwis prasowy

Ruszył sklep internetowy marki Simple CP. Teraz fanki stylu Simple, będą mogły robić zakupy w dowolnym miejscu i czasie - w domu, w podróży i w pracy.

Dzięki wirtualnemu butikowi na bieżąco będą miały dostęp do nowości oraz limitowanych serii stworzonych specjalnie dla klientek kupujących online.

W sklepie dostępnych jest obecnie około 600 modeli ubrań i akcesoriów. Pochodzą z najnowszej kolekcji jesień/zima 2012/13, a także wcześniejszych kolekcji, oferowanych w specjalnych cenach. Asortyment sklepu będzie na bieżąco uzupełniany o nowości.

Obecnie sklep oferuje przesyłkę na terenie całej Polski, jednak w najbliższym czasie zostanie także uruchomiona sprzedaż za granicę. Ubrania sygnowane metką Simple CP będzie można zamówić z dowolnego miejsca na świecie. Polecamy!


Internetowy sklep Simple Creative Products
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/2 lata temu
JA RÓWNIEŻ JESTEM ROZCZAROWANA OBSŁUGĄ SKLEPU INTERNETOWEGO!!!!!!! DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA JEST FATALNY KŁAMIĄ ŻE WYSŁALI TOWAR!!!! NIE MA TAM ŻADNEJ KOMPETENTNEJ OSOBY
/3 lata temu
Witam! jestem bardzo a to bardzo rozczarowana sklepem internetowym Simple zamówienie złożone 07.08.2015 i do tej pory zamówienie do mnie nie dotarło mimo zapewnień ze strony sklepu że towar został wysłany. Więcej w tym sklepie nic nie kupie.
/3 lata temu
Witam.A ja jestem rozczarowana sklepem internetowym Simple, złożyłam zamówienie 23.07.2015 i do chwili obecnej nie dotarł do mnie zamówiony towar, mimo moich telefonów i zapewnień, że jutro przesyłka do mnie dotrze. Myślałam, że to porządny sklep dbający o klienta, żenada.
POKAŻ KOMENTARZE (4)