POLECAMY

Sklep Gucci już niedługo w Polsce?

Polkom, które polują na ciuchy i dodatki największych światowych projektantów, utrudnia zadanie nie tylko brak odpowiednich funduszy. Nawet te, które dysponują wystarczającą ilością pieniędzy, mają utrudniony dostęp do wielu marek – w Polsce nie ma sklepów niektórych znanych projektantów. Jednak już niedługo sytuacja znacznie się poprawi!
Sklep Gucci już niedługo w Polsce?

Jak podaje „Rzeczpospolita”, dom towarowy przy ulicy Brackiej w Warszawie zostanie otwarty już pod koniec czerwca. Jego głównym najemcą będzie koncern Pinault-Printemps-Redoute, który ma wielkie znaczenie na rynku luksusowych towarów.

Zobacz także: Polska blogerka współpracuje z duetem projektantów - Paprockim&Brzozowskim

Firma jak na razie nie potwierdziła oficjalnie tej inormacji, przyznaje tylko, że „są takie plany”. Gdyby jednak okazało się, że to prawda, na polskim rynku pojawiłoby się kilka znanych, światowych marek – między innymi Gucci, Bottega Veneta, a także Sergio Rossi. Pinault-Printemps-Redoute jest także właścicielem marki Yves Saint Laurent, Balenciaga, Stella McCartney, Boucheron – jest więc szansa, że już wkrótce w Polsce pojawi się jeszcze więcej luksusowych sklepów. To byłby duży przełom, ponieważ większość zakupów nasze rodaczki musiały robić przez Internet, a w przypadku niektórych marek nawet to było niemożliwe - część sklepów ciągle nie wysyła swoich produktów do Polski.

Zobacz także: Szarłowska dla Viceversa - sesja wiosenno-letnia

Polskie fashionistki będą pewnie bardzo rozczarowane faktem, że w Wolf Bracka zabraknie sklepu Louis Vuitton. Jest to jedna z najbardziej kultowych marek, więc wszyscy liczyli na to, że również pojawi się wśród nowo otwartych sklepów. Tak naprawdę jednak wszystko będzie przesądzone dopiero wtedy, gdy nowe centrum zostanie oddane do użytku – większość szczegółów trzymana jest w tajemnicy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)