flesz fashion week zdjęcia fot. AKPA

Rozpoczynamy Flesz Fashion Week! To pierwsze takie wydarzenie w Polsce!

Za nami długo wyczekiwana, jedna z najważniejszych i najbardziej efektownych imprez modowych w Polsce – FLESZ FASHION NIGHT 2021, którą uświetniły największe nazwiska z branży m.in. Paprocki & Brzozowski, Maciej Zień, Bizuu, Agnieszka Maciejak czy Lidia Kalita. Na gali nie zabrakło również gwiazd, w kreacjach specjalnie przygotowanych na ten wieczór, m.in. Małgorzaty Rozenek-Majdan, Julii Wieniawy, Agnieszki Dygant czy Dody.
Redaktorki Polki.pl / 14.09.2021 15:42
flesz fashion week zdjęcia fot. AKPA

Ale to nie koniec! Żeby w pełni oddać wyjątkowość tej nocy oraz podzielić się wrażeniami, jakie towarzyszyły nam podczas tegorocznej edycji - na specjalnie przygotowanej platformie digital wystartował właśnie pierwszy w historii FLESZ FASHION WEEK!

Specjalny tydzień - nawiązujący do modowego wydarzenia roku oraz łączący wieloletnie doświadczenie ze światową tradycją fashion weeks, potrwa do 17 września na fleszfashionweek.pl

flesz fashion week eventfot. AKPA

Podczas całego tygodnia aktywności online będzie można obejrzeć nie tylko wszystkie pokazy jakie odbyły się podczas FLESZ FASHION NIGHT, ale także poznać wszystkie smaczki, które towarzyszą tego typu pokazom na światowym poziomie – zajrzeć za kulisy wydarzenia na tzw. backstage, poznać partnerów projektu, czy obejrzeć relacje z afterparty.

Codziennie premiery nowych materiałów z pokazów, wywiady z gwiazdami oraz ich muzami. FLESZ FASHION WEEK to wyjątkowy, magiczny tydzień z inspirującym światem mody. To nowe kolekcje, ich projektanci i modowi influencerzy. Święto kreacji i oryginalności. Dostępne w jednym miejscu, dla każdego. Największe digitalowe wydarzenie modowe w Polsce, które trzeba zobaczyć!

fleszfashionweek.pl
FLESZ FASHION WEEK 13 – 17 września 2021 r.
WATCH ME!