River Island i duet projektancki!

River Island z dumą zapowiada wyjątkową kolaborację z duetem projektanckim . Dowiedz się o kim mowa!
/ 25.04.2014 13:18

River Island z dumą zapowiada wyjątkową kolaborację z duetem projektanckim Baartmans&Siegel w ramach inicjatywy Design Forum na jesień-zimę 2014/15. Limitowana męska linia odzieży pojawi się w sklepach już we wrześniu tego roku.

„Podczas pracy nad spójną koncepcją kolekcji czuliśmy, że musimy połączyć naszą estetykę, opierającą się na nieoczywistym ujęciu męskości, z używanymi przez nas tkaninami, i stworzyć wyraziste, ale klasyczne sylwetki. Długa obecność na rynku i doskonałe powiązania ze światem mody marki River Island dały nam możliwość zachowania dbałości o wysokie standardy krawiectwa." - opowiadają projektanci.

Wyróżnikiem stylu Baartmans&Siegel jest dbałość o szczegóły połączona z mocno akcentowaną męskością. Marka, która nawiązała współpracę z sieciówką nieustannie podtrzymuje swój status wschodzącej gwiazdy 
w ramach pokazów męskich kolekcji w Londynie. Duet projektantów, określających się jako nowatorscy tradycjonaliści, to Wouter Baartmans i Amber Siegel, których praca skupia się na pięknych tkaninach i charakterystycznych krojach ubrań.

Więcej szczegółów już wkrótce!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/18.05.2015 10:14
W Poznaniu zamknęli River Island :(