POLECAMY

Przewrotna elegancja

Szorty i rybaczki w nowej wersji.
Obowiązkowy element garderoby każdej podążającej za trendami kobiety. Rybaczki i szorty.

Rybaczki
Całkowita nowość! Zapominamy o garniturowym fasonie z zeszłego sezonu i kupujemy spodnie wąskie, kończące się gdzieś nad kolanem. Mogą być z dżinsu (Chanel) lub białego płótna (Gianfranco Ferre). Ewentualnie podwijamy nogawki w niedbałe mankiety. Efekt? Rybaczki są przewrotnie eleganckie, w stylu nawróconego punka.

Szorty
Na lato zamiast spodni garniturowych. Szykowne i eleganckie, krojone jak klasyczne męskie spodnie w kant. Rozszerzane z mankietami lub całkiem proste, najmodniejsze z wysoką, mocno zaznaczoną talią. Czerwone lub białe, zestawione z marynarką „dorośleją” i w niczym nie przypominają ubioru nastolatki. Dla odważnych bizneswoman.Foto: Medium
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/12 lat temu
Wszystkie sa po prostu obrzydliwe,glownie z tego powodu , ze te poruszajace sie manekiny sa chude jak potwory. Bic kobiecosci,to sa haki!!
/12 lat temu
Sroje na 3 i 6 zdjęciu są suuuper!!!!
/12 lat temu
nie wymyslono chyba jeszcze nic gorszego w modzie niz róznej masci rybaczki , bermudy czy inne badziewie! ( no, może jeszcze bufki przy rękawach) nic tak koncertowo nie deformuje figury jak własnie toto.Mam bardzo zgrabna figure ale nigdy przenigdy nie założe czegos tak.....nieforemnego.
POKAŻ KOMENTARZE (1)