Poczuj dotyk prawdziwego luksusu - bielizna Chantelle

Zmysłowa, subtelna i podkreślająca kobiece piękno - taka jest właśnie bielizna marki Chantelle.
/ 27.11.2009 07:50
Zmysłowa, subtelna i podkreślająca kobiece piękno - taka jest właśnie bielizna marki Chantelle.

Poczuj dotyk prawdziwego luksusu
Chantelle

Jej wyrafinowany styl, inspirowany paryską modą haute couture, od lat zachwyca kobiety na całym świecie. Chantelle już od ponad 130 lat oferuje bieliznę najwyższej jakości - jest to kolekcja stworzona dla tych, które cenią sobie subtelność bielizny oraz niepowtarzalny styl.

Znajdziesz w niej delikatne barwy różu i naturalnego beżu, które doskonale  podkreślą Twoje kształty, jak również bardziej zmysłowe i eleganckie barwy czerni, brązu i granatu - idealne na zimowe wieczory. Dzięki zastosowaniu delikatnych koronek oraz innych uwodzicielskich aplikacji bielizna Chantelle sprawia, że będziesz się czuła zmysłowo i seksownie, kobieco i oszałamiająco.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu i w dniach 23-29 listopada odwiedź ekskluzywny klub shoppingowy pasaz-flaminga.pl i dokonaj zakupu niepowtarzalnej bielizny Chantelle za 50% katalogowej ceny! Taki przywilej mają tylko osoby, które dostaną zaproszenie.

Klikając TUTAJ masz niepowtarzalną szansę na dołączenie do ekskluzywnego klubu, gdzie na wszystkie produkty są zniżki od 30% aż do 70%.

Źródło: materiały prasowe