POLECAMY

Pierwsze publikujemy zdjęcia jesiennej kolekcji PLNY Lala (rabat dla czytelniczek)

PLNY Lala i nowości marki - trafią do wasze jesiennego must-have?
Pierwsze publikujemy zdjęcia jesiennej kolekcji PLNY Lala (rabat dla czytelniczek) fot. PLNY Lala

Premiera PLNY Lala - jesień 2016

Mamy dla was najnowszą jesienno-zimową kolekcję polskiej marki PLNY Lala. Jako pierwsze publikujemy zdjęcia Asi Typek, przed której obiektywem stanęła (na nowojorskich ulicach), Reece Babb. A do tego specjalnie dla was mamy rabat na zakupy!

Poznaj wszystkie jesienne trendy

Marka stworzona przez TEDE zyskała smak dzięki projektantce Elisie Minetti. To ona właśnie stoi za sukcesem "Warszawskiej Lali". W kolekcji na jesień i zimę 2016/2017, oprócz klasycznych dla ulicznej mody czerni i bieli, pojawia się typowy dla tego sezonu zestaw kolorów - musztardowa żółć, burgund i stonowana zieleń. Wszystkie projekty są utrzymane w miejskim, wyluzowanym klimacie.

PLNY Lala
Fot. Asia Typek dla PLNY LALA

Naszym ulubionym elementem kolekcji są welurowe projekty, które nawiązują do powracającej mody z początku lat 2000. Powyżej widzicie żółtą wersję dresu, a Małgorzata Rozenek a raczej Majdan ma jego niebieską ;) Ponadto w kolekcji znajdziecie boskie i wciąż modne bomberki, bluzy, a także t-shirty i komplety.

Uwaga! Rabat na PLNY Lala

Kolekcja jest już dostępna w stołecznych sklepach i w internecie. Specjalnie dla naszych czytelniczek PLNY Lala przygotowały specjalny rabat. Po wpisaniu hasła polki01, dostaniecie 5% zniżki. Najwyższy czas przygotować się na jesień!

Więcej mody z polską metką

PLNY Lala
Fot. Asia Typek dla PLNY LALA

PLNY LalaFot. Asia Typek dla PLNY LALA

PLNY LalaFot. Asia Typek dla PLNY LALA

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
5% rabatu, szok normalnie! caly sklep wykupie