PLNY Lala jesień 2015 - Trendy sezonu - Polska moda

Premiera kolekcji już jutro!
Joanna Mroczkowska / 31.08.2015 10:06

Po raz kolejny kolekcja PLNY Lala ma swoją premierę na naszym serwisie. Tym razem przygotowałyśmy dla was w express...owym tempie jesienne projekty tego polskiego brandu. Marka, którą uwielbiają nie tylko warszawianki od lat robi furorę a zabawne i stylowe ciuchy i dodatki noszą gwiazdy. I to nie tylko polskie (zobaczcie zdjęcie poniżej).

PLNY Lala na jesień - premiera na Polki.pl

Kolekcja obfotografowana ponownie przez Łukasza Ziętka tym razem oscyluje wokół życia super dziewczyny. Na topach i bluzach znajdziecie hasła opisujące codzienność właśnie wielu z nas - "Znowu to zrobiłam", "Zarwałam kolejną noc" czy "Znowu Jestem zakochana". A do tego nieodzowne sociale!  - Selfie - Snapchat - Instagram - Facebook - Strike  a Pose!

 

#plnylala #teamlala #camouthlage #Repost @gemmaleefarrell 💘😍👸🏻⭐️🙌🏼💋🌴

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PLNY LALA (@plnylala)


Kolekcja na jesień 2015 to stylizacyjny hołd oddany ubiegłej dekadzie. Całość to wizja Elisy Minetti dyrektor kreatywnej PLNY LALA, która w roli swojej jesiennej bohaterki zobaczyła Asię Piwkę.

- zdradza Agata Zamorska z Plny Lala

Musimy przyznać, że za każdym razem oglądanie kampanii PLNY Lala a może przede wszystkim kolekcji tego polskiego brandu sprawia nam ogromną przyjemność. Moda z przymrużeniem oka z polską metką to coś co kochamy!

Ceny kolekcji startują od ok. 99 złotych a kończą się na ok. 300 złotych.

Więcej jesiennych inspiracji: