PLNY Lala x Moliera 2 - Modne bluzki - Z polską metką

"Constellations"
Joanna Mroczkowska / 02.12.2015 06:44

Przed wami doskonała opcja na mikołajkowy lub świąteczny prezent - koszulka stworzona w kolaboracji 2 znanych polskich marek. Limitowana kolekcja PLNY Lala x Moliera 2 „Constellations“  składa się 12 t-shirtów, z których każdy przedstawia konstelację poszczególnego znaku zodiaku. Motywy zostały wyhaftowane z dbałością o każdy detal, a produkcja miała miejsce w Polsce.

Kolekcja PLNY Lala x Moliera 2 „Constellations“
Brandy doskonale wbiły się w panujące trendy. W końcu motyw kosmosu to jedna z najmocniejszych tendencji w kolekcjach na sezon jesień-zima 2015/2016 największych domów mody . Pojawił się w m.in. na wybiegach u  Valentino, Kenzo i Emilio Pucci. W Polsce widziałyśmy już ten motyw w kolekcji adidas Originals, biżuterii YES i Puma.

Plny Lala Moliera 2

fot. serwis prasowy PLNY Lala

Zabawna i seksowna sesja zdjęciowa to doskonałe uzupełnienie tej inicjatywy. Znaki zodiaku to na tyle indywidualna sprawa każdej  z nas, że na pewno element garderoby w tym stylu okaże się świetnym prezentem dla przyjaciółki czy samej siebie.

Limitowana kolekcja PLNY Lala x Moliera 2 dostępna będzie wyłącznie w warszawskim salonie Moliera 2 oraz w jego sklepie internetowym. Jak ją oceniacie?

Więcej mody z polską metką: