Plażowe szaleństwa

Czy jesteś gotowa na plażowe szaleństwo? Czy masz, co zarzucić na siebie podczas słonecznej kąpieli? Czy stary kostium jeszcze na ciebie pasuje? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś „NIE”, to jest to idealny moment, żeby posłuchać, co w plażowej modzie na lato 2008 piszczy.
/ 11.06.2008 15:21
Czy jesteś gotowa na plażowe szaleństwo? Czy masz, co zarzucić na siebie podczas Plażowe szaleństwasłonecznej kąpieli? Czy stary kostium jeszcze na ciebie pasuje? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś „NIE”, to jest to idealny moment, żeby posłuchać, co w plażowej modzie na lato 2008 piszczy.

Tym razem producenci i kreatorzy przygotowali dla nas przede wszystkim radosną, energetyczną paletę kolorów. Miłośniczki intensywnych barw znajdą soczyste tęczowe bikini z uwodzicielskimi wycięciami, podkreślające opaleniznę. Jest to idealny wybór dla pań, które uwielbiają być widoczne i kochają utkwione w sobie męskie oczy. Dla zwolenniczek spokojnych tonacji marka Reserved przygotowała kostiumy w brązach i czerniach, które wyszczuplą sylwetkę i będą pasowały do każdego dodatku. Odpowiednio dobrane kroje pozwolą zatuszować wady sylwetki, albo podkreślić jej największe atuty.
 
Prawdziwe plażowe szaleństwo to również cała gama ciekawych dodatków, idealnie dopasowanych kolorystycznie i pod kątem wzorów do kostiumach z aktualnych kolekcji. Są wśród nich m.in. delikatne, zwiewne pareo, klapki – japonki, ciemne okulary i piękne kobiece kapelusze.

Wyjątkowo, nie zapomniano także o Panach. Przygotowano dla nich spodenki w mniej rewolucyjnych, stonowanych kolorach, najczęściej w paski, lub inne drobne wzory.

aka/mwmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)