Playboy Collections

Playboy Collections to sportowa linia ubrań dla kobiet. Kolekcja sygnowana znanym króliczkiem Playboya skierowana jest do aktywnych i przebojowych kobiet, które śledzą na bieżąco nowinki modowe i kreują swój indywidualny styl.
/ 24.04.2008 13:45
Playboy Collections to sportowa linia ubrań dla kobiet. Kolekcja sygnowana znanym króliczkiem Playboya skierowana jest do aktywnych i przebojowych kobiet, które śledzą na bieżąco nowinki modowe i kreują swój indywidualny styl.Playboy Collections

Sportowa kolekcja Playboya na wiosnę/lato 2008 to odzwierciedlenie luksusu i dobrej jakości. Miłośniczka sportu i aktywności znajdzie strój, w którym poczuje się modnie i komfortowo. Dlatego też w skład tej kolekcji wchodzą topy, bluzki z mocno wyciętym dekoltem, spodnie dresowe, a nawet sukienki w sportowym stylu. Zachowawcza, czarno-biała kolorystyka pozwala na swobodne łączenie ze sobą elementów kolekcji.

Najważniejsze jest jednak logo króliczka Playboya, które w tej kolekcji jest jedyną ozdobą. Logo z szlifowanych kamyków, błyszczący napis Playboy podkreśla unikatowość tej kolekcji. Spodoba się z pewnością fashionistkom.

Kolekcja Playboy Collections dostępna jest już w Polsce. Można ją zakupić na stronie www.quelle.pl w pełnej rozmiarówce od 36 do 44. Oprócz linii sportowej w internetowym sklepie wysyłkowym można także zamówić ręczniki jak i kolekcje satynowych pościeli z emblematem króliczka Playboya.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/04.05.2010 13:16
jak to mogą być ciuchy pleyboja jak króliczka tam niema