POLECAMY

Dwie gwiazdy w prawie identycznych lookach. Która lepiej? [sonda]

Jak je oceniacie?
Dwie gwiazdy w prawie identycznych lookach. Która lepiej? [sonda] fot. ONS/ kolaż polki.pl

Całkiem niedawno pisałyśmy o tym, że Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Rozenek, a potem też bloggerka Jessica Mercedes pojawiły się w tym samym modelu sukienki marki Bizuu. Teraz inny model, także od Bizuu zdublował się na salonach. Mowa o aksamitnej, bordowej sukience, którą najpierw miała na sobie Paulina Sykut, potem Marta Żmuda Trzebiatowska.

Gdyby ich stylizacje znacznie się różniły, stwierdziłybyśmy, że to nie naśladowanie, a jedynie sprawa podobnego gustu i nieświadomego wyboru tej samej sukienki. Tymczasem jednak Żmuda Trzebiatowska założyła prawie identyczny strój, jak ten który wcześniej miała na sobie prezenterka. Z resztą nic dziwnego, że zestaw spodobał się aktorce. My same swego czasu zachwycałyśmy się nim, tworząc artykuł inspirowanym stylem Pauliny.

Mimo to jednak, podobieństwo jest rażące. Marta, tak jak Paulina miała na sobie dużą kolię z kolorowymi szkiełkami. Dwa looki różnią praktycznie tylko buty... Paulina miała nasobie czarne czółenka, a Marta kozaki z wysoką cholewą. Pomijając fakt tego, kto, kogo naśladuje, jak oceniacie ich looki?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)