Nowe Twarze CH Reduta

Kim są nowe twarze CH Reduta? 16-letnia Magda Rokosz, 14-letnia Asia Jaworska i 20-letni Mateusz Lebiedziński zostali zwycięzcami pierwszej edycji konkursu zorganizowanego przez CH Reduta. To oni będą promować jesienną kampanię centrum handlowego.

Konkurs rozpoczął się 5 września 2010 i zakończył się Wielkim Finałem 25 września. Aby wziąć udział w eliminacjach wystarczyło zrobić sobie zdjęcie w specjalnym punkcie fotograficznym na terenie CH Reduta.

Zobacz także: Modowy przedsmak kolekcji Lanvin dla H&M

Każdy z półfinalistów miał szanse zaprezentować się na scenie, wykazać się ekspresją i zdolnościami aktorskimi. Po długich debatach jury - w skład którego wchodzili: Monika Radulska - właścicielka Aliganza Fashion Agency, fotograf mody Marian Dziduch, Monika Smolicz - właścicielka renomowanej agencji modelek i modeli Rebel Models oraz Daniel Biegaj, Marketing Specialist CH Reduta - zdecydowało się na finałową trójkę: Magdę Rokosz (16 l.), Joannę Jaworską (14l.) i Mateusza Lebiedzińskiego (20l.). Wszyscy zostali zaproszeni do udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a dziewczyny dodatkowo otrzymały kontrakt ze znaną agencją modelek - Rebel Models Moniki Smolicz.

Zobacz także: Zaczynałem jako sprzedawca jeansów... - Tobias Sorensen

Już od 23.10.2010 roku na wszystkich billboardach reklamujących CH Reduta będziecie mogli podziwiać wygranych.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)