POLECAMY

Modowy przedsmak kolekcji Lanvin dla H&M!

Mamy już zdjęcie promujące kolekcję Lanvin dla H&M, która ma się pojawić 23 listopada w 200 sklepach na całym świecie. Po próbce sesji zdjęciowej wygląda na to, że jest na co czekać i to nie tylko ze względu na samo logo!
Modowy przedsmak kolekcji Lanvin dla H&M!

Lanvin to jedna z najstarszych francuskich marek. Została stworzona w 1889 roku przesz szwaczkę Jeanne Lanvin. Zaczynała od projektowania kapeluszy, potem tworzyła stroje dziecięce, hitem okazały się także równoległe linie dla dzieci, młodych panienek i kobiet. Z marką współpracowali także Giorgio Armani i Claude Montana.

Zobacz też: Styl stylisty Jacykowa?

Od 2002 roku dyrektorem artystycznym Lanvin jest Alber Elbaz, który wprowadził jednocześnie nowoczesny i romantyczny styl, nawiązujący do początków Lanvin. W kolekcjach Elbaza czuć ducha minionej epoki, a jednocześnie są to projekty wyjątkowo modernistyczne.

Kolekcja Lanvin dla H&M obejmująca zarówno ubrania damskie, jak i męskie, zostanie zaprezentowana światu 2 listopada 2010, a więc na trzy tygodnie przed pojawieniem się w sklepach, a debiut Lanvin for H&M należy do najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku w świecie mody. 

Obejrzyj także: Naszyjniki w stylu "Seks w wielkim mieście"

Jak Wam się podobają sukienki na zdjęciu promującym tę głośną kolekcję?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/8 lat temu
Dużo, pstrokato, prowokacyjnie. Fajnie wygląda ale tylko na modelkach :)
/8 lat temu
fajna okazja do kupienia czegoś oryginalnego. no i faktycznie - nie za mega kasę
/8 lat temu
Najlepsze jest to, ze jak zwykle pewnie ceny nie będą zaporowe:)
POKAŻ KOMENTARZE (3)