Zaczynałem jako sprzedawca jeansów...- Tobias Sorensen

Kim jest Tobias Sorensen, bohater kampanii Reserved? To co łączy przeszłość z przyszłością to moment, o którym dokładnie mówimy - tu i teraz. Życie jest wielką tajemnicą, zaskakuje nas różnymi wydarzeniami. Każdy jest bohaterem swojej historii, są jednak takie które należą do pięknych i wyjątkowych. Taka jest właśnie historia Tobiasa.

Duński top model, 23-letni Tobias Sorensen, kiedyś sprzedawca w butiku z jeansami, dziś obecny na największych światowych wybiegach. Nigdy nie myślał, że może brać udział w castingach, pokazach mody czy sesjach. Został wypatrzony przez Klienta w sklepie gdzie pracował. Niedługo potem poleciał na swoją pierwszą sesję do Paryża. Wcześniej uprawiał boks, grał zawodowo w piłkę nożną. Zawsze marzył o dalekich podróżach, teraz spełnia to marzenie dzięki swojej pracy.

Polecamy: Kolekcja Reserved - prosto z wybiegu

Tobias rozpoczął swoją przygodę z modelingiem w 2006 roku. Pracował m.in dla Moschino, Iceberga, Balmain, D&G, DKNY. Brał również udział w kampaniach Moschino, Diesel, D&G, Iceberg, Boss. Zawstydzało go mówienie, że jest modelem więc często pytany co robi zawodowo-odpowiada , że nadal sprzedaje jeansy! Mówi o sobie " Nie planowałem, że zostanę modelem. A jednak. Propozycja pracy pojawiła się niespodziewanie. Pierwsze zdjęcia, pierwsze pokazy. Myślałem, że to niedostępny, wielki świat. Teraz to jest mój świat. Wielki, ale jednak dostępny. Wystarczyło szczęście i odwaga."

Zobacz: Tobias Sorensen dla Reserved - galeria

Kiedy nie podróżuje, mieszka w Nowym Yorku często wraca też do rodzinnej Kopenhagi. Uczy się również aktorstwa, ale to już może początek innej pięknej historii...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/26.10.2010 10:33
Taka historia z cyklu Kopciuszek, tylko w wydaniu męskim
/25.10.2010 22:19
czy ja wiem. Mało męsko prezentuje się w błyszczącym swetrze;) ale brzydki nie jest.
/25.10.2010 19:48
Czy ja wiem? Zależy co się komu podoba...
POKAŻ KOMENTARZE (2)