POLECAMY

Nowa muza Gucci

Frida Giannini ma nową muzę. Do stworzenia najnowszej kolekcji Gucci na sezon jesień-zima 2011/12 zainspirowała ją wokalistka zespołu Florence and the Machine.
Nowa muza Gucci fot. ONS
Florence Welch jest charyzmatyczną wokalistką zespołu Florence and the Machine. Ostatnio piosenkarka wpadła w oko Fridzie Giannini, stojącej za luksusową marką Gucci. Giannini przyznała wręcz, że inspiracją do stworzenia najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji była właśnie Welch.

Kiedy wyobrażałam sobie tą kolekcję, myślałam o silnej i w pewien sposób tajemniczej muzie. Florence jest właśnie takim rodzajem kobiety. Spotkałam ją w tym roku podczas rozdania nagród Grammy i zostałam oczarowana jej osobą. Ona ma potężną osobowość. Jej występy są wyjątkowe. Ma też ogromną pewność siebie i własny wizerunek. A ten jest spójny z wizerunkiem Gucci.
- powiedziała zachwycona projektantka.
 
W świecie mody Frida Giannini uchodzi za osobę z wyjątkowym nosem , do odkrywania talentów. Dla Florence Welch, 25-letniej Brytyjki, te słowa z pewnością wiele znaczą. Mogą wróżyć zostanie ikoną mody. Jeśli w  takim wieku zostaje się inspiracją dla Gucci...
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)